GENEL BİLGİLER

Otelimiz; Tepebaşı bölgesinde toplamda 21 oda ile hizmet vermektedir. İş amaçlı ve turistik ziyaretleriniz için gönül rahatlığıyla konaklama yapabilir. Merkezi konum sayesinde kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir. Eskişehir Havaalanı'na 15 km, Tren İstasyonuna 1 km mesafesi bulunmakta olup tarihi yerlere ve alışveriş merkezlerine ulaşımı oldukça kolaydır.

KONAKLAMA

Tesisimizin toplamda 21 odası bulunmaktadır. Odalar modern ve şık şekilde dizayn edilmiş olup odaların tamamında; klima, ücretsiz wifi, televizyon, direkt telefon, emanet kasa, duş, saç kurutma makinesi ve sıcak su bulunmaktadır.

YİYECEK İÇECEK BİLGİLERİ

Otelimiz; oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir. Öğlen ve akşam yemekleriniz için otelin çevresinde bulunan cafe ve restoranlardan yararlanabilirsiniz.

AKTİVİTE BİLGİLERİ

Otelimiz; şehir merkezinde bulunduğu için bir çok alışveriş merkezlerine, tarihi yerlere yürüme mesafededir. Bunlardan bazıları; Barlar Sokağına 100 metre, Espark Alışveriş Merkezi ve Porsuk Çay'ına 5 dakika, Tarihi Odunpazarı Evleri'ne ve Balmumu Heykeller Müzesi'ne 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kentpark, Sazova Bilim Kültür Sanat Park'ına araçla 10 dakika mesafededir.